Klapp

Mięśnie oczu prawie nigdy nie pozostają w bezruchu. Zapewniamy im niemalże ciągły wysiłek w postaci mrugania, czy też mrużenia – od nadmiernego słońca, kiedy chcemy dojrzeć coś w oddali albo po kiedy chcemy rozruszać jakoś mięśnie twarzy. Niestety skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka. Przez to też jest szczególnie delikatna i podatna nawet na niewielkie zmiany, uszkodzenia oraz nadmierny wysiłek. Dlatego też każdy może bardzo szybko nabawić się zmarszczek w postaci „kurzych łapek”.

Także nasz styl życia ma niebagatelny wpływ na stan skóry w tym rejonie. Sen, używki, obciążenie pracą – to wszystko bezpośrednio przekłada się na to, jak wyglądamy. Na szczęście nawet jej można przywrócić dawny wigor! Salon BODYCARE oferuje skuteczne zabiegi przeciwzmarszczkowe wykorzystujące preparaty firmy Mediderma. Pielęgnacja ma na celu przywrócenie jędrności skóry – wykorzystujemy do tego między innymi takie składniki aktywne jak witamina C.

Pożegnaj zmarszczki razem z BODYCARE!

C-VIT- Zabieg rewitalizujący na okolicę oczu

 

Brak odpowiedniego nawilżenia, odżywienia a w konsekwencji utrata elastyczności i jędrności to największe problemy skóry okolic oczu po 35 roku życia.Nowością wykorzystaną w zabiegu jest wyselekcjonowany z ekstraktu pomarańczy D-Limonen – niezwykle silny antyoksydant, a zarazem substancja hamująca aktywność elastazy niszczącej włókna strukturalne skóry. Podany jest on w formie aksamitnych płatków hydrożelowych aplikowanych na dolna powiekę. Pozostałe preparaty charakteryzuje bogactwo substancji aktywnych wyrównujących niedobory skóry. Należą do nich kompleks DNA-marine w postaci ekstraktu z kawioru, NNKT w formieolejów roślinnych, witaminy A, E, C oraz panthenol i alantoina. Zabieg skierowany jest do osób mających problem z nadmierną suchością skóry okolic oczu wynikającą z postępującego procesu starzenia się skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • Skóra sucha, odwodniona
  • Skóra z widocznym procesem starzenia 
  • Skóra wymagająca intensywnego nawilżenia
  • Skóra wymagająca regeneracji