Arosha - Bandaże

Arosha – Bandaże

Zabiegi Arosha są skuteczną bronią w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry. Te profesjonalne produkty tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących CELLULIT, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami upływającego czasu.

Kluczowym produktem Arosh’y są bandaże wykonane z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże Arosha wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry.

STARTING KIT

Zestaw ten pomaga poznać i wprowadzić całą procedurę ekspresowych programów w bardzo prosty sposób. Jego zawartość pozwala na profesjonalne zwalczanie problemów, związanych szczególnie z cellulitem oraz zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Rezultat jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Box startowy to dwa gotowe programy zabiegowe na „skórkę pomarańczową” i na zlokalizowaną tkankę tłuszczową (efekt wyszczuplający).

Zabieg na „skórkę pomarańczową” antycellulitowy
brzuch, uda, pośladkiseria 8 zabiegów 1400 zł
Zabieg na zlokalizowaną tkankę tłuszczową (wyszczuplający)
brzuch, uda, pośladkiseria 8 zabiegów 1400 zł

OEDEMACEL KIT

To zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów

Zabieg do walki z problemem cellulitu obrzękowego
brzuch, uda, pośladki seria 8 zabiegów1600 zł

ADIPOCEL KIT

To zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze  wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

Zabieg do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium
brzuch, uda, pośladkiseria 8 zabiegów 1600 zł