Zabiegi kosmetyczne

Każda i każdy z nas zasługuje na to, aby czasem zwolnić tempo i lepiej zadbać o własne ciało. Nie zawsze jesteśmy w stanie spamiętać wszystkie kremy i sera, które powinniśmy nałożyć, a czasami nie ma czasu nawet na takie drobne przyjemności. Dlatego też zapraszamy Klientki oraz Klientów na zabiegi kosmetyczne, które obejmują między innymi:

  • twarz, okolicę oczu, całe ciało, manicure, pedicure, depilację, masaże.

zabiegi na twarz

zabiegi na okolicę oczu

zabiegi na ciało

manicure pedicure

masaż

depilacja

Siedzący tryb życia oraz częsty stres wpływają źle nie tylko na nasze samopoczucie, lecz także w ogóle na nasze zdrowie, dlatego warto zadbać o to, abyśmy znaleźli w życiu także czas na relaks. Oferujemy klasyczne masaże obejmujące całe ciało lub skoncentrowane na plecach jako najbardziej obciążonej części naszego ciała. Nasz salon kosmetologiczny proponuje specjalną wersję relaksującą, a także zabiegi inspirowane tradycyjnymi technikami masażu chińskiego. Ponadto istnieje możliwość wykupienia jednego masażu lub całego pakietu obejmującego 5 spotkań!

Zabiegi dermokosmetyczne i upiększające

Proponujemy naszym Klientkom bogaty wybór zabiegów upiększających oraz pielęgnacyjnych zaprojektowanych do walki z określonymi niedoskonałościami skóry. Przy pomocy nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych jesteśmy w stanie rozwiązać problemy związane z trądzikiem (zarówno u młodzieży jak i osób dorosłych), a także niedostatecznym nawilżeniem skóry lub jej zmatowieniem. Przeprowadzamy także kuracje przy użyciu kwasów medycznych popularnych w zabiegach kosmetologicznych.

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, a do tego z upływem czasu bardzo szybko traci ona swoją elastyczność. Oznacza to, że nawet u młodych osób dość wcześnie mogą się pojawić zmarszczki

Redukcja tkanki tłuszczowej

Oferujemy również sesje z wykorzystaniem specjalnych bandaży, a także żelów przeznaczonych do body wrappingu. Środki te są przydatne w zwalczaniu niepożądanej tkanki tłuszczowej i cellulitu, ponieważ zawarte w nich składniki pobudzają krążenie krwi oraz aktywują procesy spalania tłuszczu. Przydają się one także w sytuacjach, kiedy dochodzi do zatrzymywania nadmiaru wody w organizmie.