Zabiegi kosmetyczne

Każda i każdy z nas zasługuje na to, aby czasem zwolnić tempo i lepiej zadbać o własne ciało. Nie zawsze jesteśmy w stanie spamiętać wszystkie kremy i sera, które powinniśmy nałożyć, a czasami nie ma czasu nawet na takie drobne przyjemności. Dlatego też zapraszamy Klientki oraz Klientów na zabiegi kosmetyczne, które obejmują między innymi:

  • twarz,
  • okolicę oczu,
  • całe ciało,
  • manicure,
  • pedicure,
  • depilację,
  • masaże.

zabiegi na twarz

zabiegi na okolicę oczu

zabiegi na ciało

manicure pedicure

masaż

depilacja

Siedzący tryb życia oraz częsty stres wpływają źle nie tylko na nasze samopoczucie, lecz także w ogóle na nasze zdrowie, dlatego warto zadbać o to, abyśmy znaleźli w życiu także czas na relaks. Oferujemy klasyczne masaże obejmujące całe ciało lub skoncentrowane na plecach jako najbardziej obciążonej części naszego ciała. Nasz salon kosmetologiczny proponuje specjalną wersję relaksującą, a także zabiegi inspirowane tradycyjnymi technikami masażu chińskiego. Ponadto istnieje możliwość wykupienia jednego masażu lub całego pakietu obejmującego 5 spotkań!

Zabiegi dermokosmetyczne i upiększające

Proponujemy naszym Klientkom bogaty wybór zabiegów upiększających oraz pielęgnacyjnych zaprojektowanych do walki z określonymi niedoskonałościami skóry. Przy pomocy nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych jesteśmy w stanie rozwiązać problemy związane z trądzikiem (zarówno u młodzieży jak i osób dorosłych), a także niedostatecznym nawilżeniem skóry lub jej zmatowieniem. Przeprowadzamy także kuracje przy użyciu kwasów medycznych popularnych w zabiegach kosmetologicznych.

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, a do tego z upływem czasu bardzo szybko traci ona swoją elastyczność. Oznacza to, że nawet u młodych osób dość wcześnie mogą się pojawić zmarszczki

Redukcja tkanki tłuszczowej

Oferujemy również sesje z wykorzystaniem specjalnych bandaży, a także żelów przeznaczonych do body wrappingu. Środki te są przydatne w zwalczaniu niepożądanej tkanki tłuszczowej i cellulitu, ponieważ zawarte w nich składniki pobudzają krążenie krwi oraz aktywują procesy spalania tłuszczu. Przydają się one także w sytuacjach, kiedy dochodzi do zatrzymywania nadmiaru wody w organizmie.