Zabiegi na ciało

Salon kosmetyczny BODYCARE proponuje Ci liczne zabiegi na ciało – gdy chcesz poczuć się w nim po prostu lepiej, mieć je piękne, zdrowe oraz szczupłe. Odpowiadamy na potrzeby Klientek i Klientów, którzy poszukują salonu profesjonalnego, w którym panuje świetna atmosfera, jak i oferowane usługi są niezmiennie najwyższej jakości. Polecamy Ci przede wszystkim takie zabiegi kosmetyczne na ciało w salonie, jak:

  • Aroma Derma – Body Wrapping – to terapia cellulitu (skórki pomarańczowej), redukcja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie tkanek miękkich, redukcja nadmiaru skóry po zakończeniu diety bądź po ciąży.
  • Opalanie natryskowe – dla pięknej i idealnie równej opalenizny.

Wszystkie nasze zabiegi kosmetyczne na ciało w Krakowie – pielęgnacyjne, ujędrniające, wyszczuplające – wykonywane są z troską o jak najlepsze zadowolenie Klientki czy Klienta. Proponowane – pielęgnacyjne czy ujędrniające – są usługą realizowaną przez personel kompetentny, skupiający samych profesjonalistów – wiemy, co robimy i chcemy Ci to pokazać na Twojej własnej skórze. Pielęgnacja, ujędrnianie czy wyszczuplanie – to nasza znakomite specjalności.